آدم اینجا تنهاست!
جز نقش تو در نظر نيامد ما را...جز كوي تو رهگذر نيامد ما را..(حافظ)
قالب وبلاگ

 

یاد بودت به یادم بود....به یادت بودم در باد...نه در بودم ،به یادم بودی و نه در این نبودم ...به یادت من..

دل گرفته ام  از تو!!! که گه گاهی یادت، تکیه گاهی هست...و یادم اما ، هیچ گاه یادت نیست...

در تک تک لحظاتم تنها به یاد تو ام....خدایا ! دانم که به یادم هستی....اما....0 ...میدانم که نباید از چیزی که علمی ندارم به آن بپرسم..( 47 هود) میدانم که بر تو خرده نمی توان گرفت!!...( انبیاء22)..پس اگر توانم شکر ( لعلکم تشکرون!4 نحل)...که هر چه رضایِ توست ، راضی ام!

 

به شرط خود به شطر خود بخوانم...به وتر خود، متواترم کن...به انقلاب خود ، منقلبم کن...به حسن خود، احسنم کن...به خلف خود خلیفه ام و به شفع خود ، شفایم ده...یا مغنی الاغنیاء!

پ ن:

1.تعجب از کسی که ایمان به تقدیر الهی دارد، چرا محزون می شود...شگفت از کسی که یقین به مرگ دارد ، چرا شاد است...یقین به حساب دارد ، چرا غافل است؟یقین به رزق دارد، چرا خود را به زحمت بیش از اندازه می اندازد و یقین به دگرگونی دنیا دارد، چرا به آن اصمینان می کند.( مضمونی از حکایات پیامبر....تفسیر .مجمع البیان......)

2. همیشه فکر میکردم اسم اعظم چیه؟!...چه کلمه ای هست...خب یه سری مشخصات و روایات بود که در کدام سوره و کدام آیه و....!!!ولی امروز یک تعبیر جاالب تر دیدم...اسم اعظم حرف و واژه نیست...بلکه نور اسماء صفات خداست که اگه بفهمیم معنای باطنیش رو اون وقت به اسم اعظم هم می رسیم!!    اینجا   و  اینجا  هم آقای رشیدی خیلی زیبا از اسم اعظم نوشتند ...حتما بخونید!!!!.....درپناه نامی الله...یا الله..

 

[ ۱٤ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ۱٠:۳٠ ‎ب.ظ ] [ مهتاب ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

آدم اینجا تنهابا خداست...
نويسندگان
صفحات اختصاصی
امکانات وب

 


بک لينک